Fotografie

Design

Sekce Design představuje výběr z realizovaných fotografických projektů vytvořených pro grafické či produktové designéry. Jedná se o fotografie produktů do interiérů, módních doplňků a uměleckých předmětů/objektů. Ve výsledných fotografiích spojuji kreativní složku s technickou a snažím se vystihnout účel a myšlenku, kterou si v sobě fotografovaný objekt nese.

více +

Fotografování designu je pro mě vždy skvělou příležitostí ke spolupráci s tvořivými lidmi z různých oblastí umění. Každý projekt si kvůli jedinečnosti fotografovaných produktů vyžaduje individuální přístup a jiný pohled na věc. Proto s autory designu vedu dialog a často společně nad produkty sedíme a vymýšlíme celkovou koncepci focení. Co se týče technického vybavení a zázemí, nabízím profesionální fotografické služby nejen ve svém fotografickém ateliéru, ale i možnost přesunutí mobilního fotoateliéru na jiné místo či do externích lokalit. Fotografuji na digitální zrcadlovku nebo digitální středoformát.
Svoje fotografické služby nabízím všem, kteří potřebují svůj nápad nebo produkt zviditelnit a prodat. Informace o ceně posílám obratem na základě poptávky nebo osobní schůzky, protože každá zakázka je specifická a vyžaduje jiný přístup.

© 2008 - 2018 ZUZANA HRIVŇÁKOVÁ | designed by PINXIT