Fotografie

Portréty

Nabízím profesionální fotografování portrétů pro komerční účely a širokou veřejnost. Fotografie, které Vás budou nejen reprezentovat, ale budou také příjemnou vzpomínkou na focení. S mobilním ateliérem se za Vámi můžu přesunout tam, kde to bude zakázka vyžadovat. Spolupracuji s profesionálními vizážisty.

více +

Portrétní fotografie můžeme rozdělit na komerční a nekomerční. Komerční portréty (corporate a bussiness portréty) vznikají za účelem prezentace osob na různých pracovních pozicích (např. pro použití v tištěných propagačních a reklamních materiálech či na webových stránkách). Nekomerční portréty mají přinášet především radost a být příjemnou vzpomínkou.

Fotografuji samostatné portréty, dvojice, rodiny s dětmi a také Vaše čtyřnohé miláčky, civilně i výtvarněji. Ke každé zakázce přistupuji individuálně, snažím se hledat různé pohledy a nápady. Snažím se o vystižení jedinečné osobnosti každého člověka, zachycení jeho fyzické i duševní individuality.
Při fotografování portrétů je důležitá trpělivost a nenucenost, protože většina z Vás nemá zkušenost být před objektivem profesionálního fotografa. Nemusíte mít obavy, jak budete na fotografiích vypadat. K práci totiž přistupuji tak, aby to každému na finální fotografii slušelo.

K dobrému výsledku samozřejmě velmi přispívá práce vizážisty či vizážistky, kterou k focení velmi doporučuji. Nejen že nalíčí, ale poradí i s výběrem vhodného oblečení a s Vaším celkovým vzhledem u focení.
Jak tedy probíhá spolupráce se mnou?

Tak jako při jiných projektech, i zde by měl fotograf připravit celkovou koncepci focení. Proto je pro mě velmi důležité být s Vámi před samotným focením v kontaktu (ideálně osobní schůzka), kdy si domluvíme detaily a stanovíme si termíny. Přijdete v dohodnutou dobu, domluvená vizážistka Vás upraví a následuje samotné focení. Poté společně vybereme nejlepší fotografie a dohodneme se na jejich konkrétních úpravách a retuších.
Informace ohledně ceny posílám obratem po poptávce na můj mail nebo zavolání.

© 2008 - 2023 ZUZANA HRIVŇÁKOVÁ | designed by PINXIT