Fotografie

Foto Design

Sekce Foto Design představuje výběr z realizovaných fotografických projektů vytvořených pro grafické a produktové designéry a módní návrháře. Jedná se o fotografie produktů do interiérů, módních doplňků, uměleckých předmětů/objektů a módních kolekcí. Fotografování designu a módy je týmová práce, a proto ráda spolupracuji s profesionály, kteří mají zkušenosti ve svém oboru (stylisty, vizážisty, kadeřníky apod.). Takové focení potom může probíhat jako dialog mezi designérem/návrhářem a fotografem. Jsou tady také zastoupené fotografie do booku modelek a modelů.

více +

Vše se přizpůsobuje myšlence Vašeho projektu. Výběr lokací, modelek, focení, aranžmá až po úpravy fotografií v pc, to vše je předem promyšlené. Tato práce mě moc těší, protože nabízí nevyčerpatelné možnosti kreativních přístupů k focení.

Fotografování designu
a módy je pro mně vždy skvělou příležitostí ke spolupráci s tvořivými lidmi z různých oblasti umění. Každý projekt si kvůli své jedinečnosti fotografovaných produktů vyžaduje individuální přístup a jiný pohled na věc. Proto s autory designu vedu dialog a často společně nad produkty sedíme a vymýšlíme celkovou koncepci focení.
Svoje fotografické služby nabízím všem, kteří potřebuji svůj nápad nebo produkt zviditelnit a prodat. Informace o ceně posílám na základě poptávky nebo osobní schůzky, protože každá zakázka je specifická a vyžaduje jiný přístup.

Jak tedy probíhá spolupráce se mnou?
Stejně jako při jiných projektech, i zde by měl fotograf připravit celkovou koncepci focení. Proto je pro mě velmi důležité být s Vámi před samotným fotografováním v kontaktu (minimálně jedna osobní schůzka), kde se dohodneme, jak by mělo focení probíhat, jak by měly výsledné fotografie vypadat a stanovíme si termín fotografování. Informace ohledně ceny Vám sdělím obratem po představení Vaší kolekce (projektu).
Po fotografování spolu vybereme snímky a dohodneme se na jejich konkrétních úpravách.

© 2008 - 2018 ZUZANA HRIVŇÁKOVÁ | designed by PINXIT