Fotografie

Reklama

Sekce Reklama představuje výběr z mého fotografického portfolia zakázek realizovaných pro studia zaměřená na reklamu, výrobní společnosti z různých odvětví, charitativní organizace apod. Jedná se o reklamní fotografie, fotografie do katalogů, firemních prezentací a tiskovin nebo pro internetové stránky a eshopy. Ukázky realizovaných kampaní (nebo jejich částí) a projektů jsou v této sekci často doplněné grafikou konkrétních grafických designéru nebo reklamních studií.

více +

Reklamní fotografie vznikají na základě objednávky klienta. Ke každé zakázce přistupuji individuálně s důrazem na splnění požadavků zákazníka. Nad konkrétním projektem se potká tým lidí, který vede projekt komplexně k co nejlepšímu výsledku. Spolupracuji s profesionálními grafiky, webdesignery, stylisty a vizážisty, kteří mají bohaté zkušenosti ve svých oborech. Ve výsledných fotografiích by tak měla být v souladu složka technická i kreativní.

Co se týče technického vybavení a zázemí, nabízím profesionální fotografování nejen ve svém fotografickém ateliéru, ale i možnost přesunout se s mobilním ateliérem do externích lokalit (výrobních prostor zákazníka apod.). Fotografuji na digitální zrcadlovku nebo digitální středoformát.

Zakázku nacením obratem na základě Vaší poptávky, protože každá zakázka je specifická a vyžaduje jiný přístup.

Svoje fotografické služby nabízím všem, kteří potřebují svůj nápad nebo produkt na trhu zviditelnit a prodat.

© 2008 - 2023 ZUZANA HRIVŇÁKOVÁ | designed by PINXIT